1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ја сакам femina.mk!

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од yummy, 18 април 2010.

  1. Frosin4e

    Frosin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    198
    Допаѓања:
    179
    Пол:
    Женски
    Што и да кажам, знам дека за 5 мин нема да дознае цел град. Добивам одговори на тешките прашања...
    Сознаваш нови работи за кои неможеш да зборуваш со својата мајка или некоја блиска личност од Х причини.
    добивам совети за сите мои неразјаснати прашања...
    ЖЕНСКИТЕ владеат тука иии.....
    ......можам до утре да набројувам и пак да не е доста... :D
    бо секој случај ја обозавамм странава... :lol:
     
  2. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    :muscle: :muscle: :muscle: :rock:
     
    На Justinna му/ѝ се допаѓа ова.
  3. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.328
    Допаѓања:
    5.841
    Ја сакам Фемина зошто секогаш кога имам некој проблем го пишувам и добивам прекрасни совети и утехи. И Фемина ја сакам по тоа што можам и јас да бидам зачленета и се надевам прифатена од форумџиките кои тука се за да дадат по некој совет без разлика на возраста :) :* :* :*
     
  4. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    ЈА САКАМ ФЕМИНА ! Незнам по кој пат ќе го напишам ова, ама се кажаа погоре.
    Ја сакам затоа што , на никоја друга страна не ми е така интересно и пријатно.Можам слободно да си го искажам своето мислење, читам се што ме интересира, имам прочитано работи кои што ме интересирале , а сум немала храброст да прашам некого.се дружиме што е најважно и една од целите на најомиленово форумче.
    Вака ја опишувам Фемина :
    Најубавиот и најпопуларниот женски сајт во Македонија,со многу интересни содржини и со еден најпријателски и забавно поучен форум !
     
  5. KrystalTears

    KrystalTears Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    144
    Допаѓања:
    29
    Затоа што е навистина добар сајт и има многу интересни содржини за читање и навистина се поучни, а исто така и форумот е навистински пријателски настроен. :)
     
  6. ludacaa

    ludacaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2010
    Пораки:
    749
    Допаѓања:
    180
    јас искрено не ја сакам него ја ОБОЖАВАААААААААААААААААМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl: :rofl:

    зашто тука мислам дека сите сме еднакви сите си искажуваме што мислиме и како мислиме,и јас кога си имам некое проблемче искрено тука ако го искажам ги добивам најискрените одговори така да ја сакам ФЕМИНА ама и вас ве сакам! :rofl: :rofl:


    како со прочитав погоре овде само жените владеаат се надевам дека и така ке остане ...

    сите за една една за сите :rofl: :rofl: :rofl:
     
  7. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Ја сакам затоа што откако сум тука се променив. Се променија доста мои ставови и мислења.... и посреќна сум :)
     
  8. Oluska

    Oluska Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    24
    Ја сакам затоа што ме исполнува и позитивно влијае на мене :) Воопшто не е залудно потрошено време :rofl:
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Попозитивно нешто од фемина не сум сретнала .. се што не можам да кажам на другите , овде можам . Кога не можам да си помогнам сама , ми помагате вие . Прекрасен е форумов , и сајтот :)
     
  10. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    Затоа што многу работи научив од неа и од вас.Затоа што секогаш има интересни теми а и најточен хороскоп :D
     
  11. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Ај лав феминаааааааааааааааааааааааааа :inlove: :inlove: :inlove: :rock: :rock: :rock:
     
  12. princessofthedark

    princessofthedark Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2010
    Пораки:
    1.018
    Допаѓања:
    149
    не ја сакам фемина тоа е мал збор ја ОБОЖАВАМ фемина :)
     
  13. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
  14. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    ја сакам затоа што тука најдов едни прекрасни цурици кои мнооооогу ги засакав :*
     
  15. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Ја сакам зашто на крајот од денот, без разлика убав или лош, ме дочекува со отворени раце и не ме осудува ;) Ме расположува и ме релаксира :)
     
  16. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.089
    Допаѓања:
    6.814
    Пол:
    Женски
    Ја сакам затоа што секогаш наоѓам овде корисни информации како на сајтот така и на форумот.Овде има прекрасни девојки што секогаш знаат да дадат совет,да отворат тема каде што можеш да се излеснеш и да побараш совет во кој несебично некој ќе ти го даде целото свое искуство за да ти помогне...ја сакаме фемина.мк нели девојки? :l: :l: :l:
     
  17. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Ја сакам затоа што се шири многу позитивна енергија ^_^
     
  18. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.315
    ја сакам фемина затоа што е поучна, зрачи со позитивна енергија и тука опстануваат само позитивните личности. чудно но сите сме како едно. како голема фамилија во која секој се грижи за секого. запознаваш вистински луѓе со вистински проблеми а само една твоја мала тајна може да спаси нечиј живот. тука се гледа несебичноста на човекот. тука важи правилото помогни му на секој. а не она да му умре на комшијата козата :lol:
    ја сакам фемина тука ги запознав вики44е, кате21, ангелче и ненушка со кој посебно се приврзав и ме прават посебно среќна :$
     
  19. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    J' adore femina. :l:
     
  20. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.240
    Допаѓања:
    5.687
    Пол:
    Женски
    Ја сакам фемина,бидејќи може да ме насмее кога сум тажна, моше да ме смири кога сум нервозна :lol:
    femina rock :rock: :inlove: