1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јелена Спенџарска

Дискусија во 'Канта' започната од нво организација, 14 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. нво организација

  нво организација Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Јелена Спенџарска е една од нашите нај познати лица на ТВ екраните и низ социјалните мрежи моментално е водителка на канал 5 телевизија.
   
 2. AleksandarMaxи92

  AleksandarMaxи92 Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  459
  Пол:
  Женски
  Камо да не го видов ова хахахахахахах

  најпозната проста искомплексирана и неижживеана водителка во Македонија.

  Нема квалитет да ја споредиш со никоја водителка надвор од Македонија. Дур и во Македонија ми е на дното.. незнам кој тоа ја замислува за нај успешна и најпозната хахахаха циркузи

  она е све освен квалитетна и успешна
   
  На TeonaZ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  771
  Допаѓања:
  9.556
  Дали мораше да има посебна тема??
  Да има нешто паметно направено, па да ја има таа чест за посебна тема. Што ви е на вас бе луѓе, ете оговарајте ја во мјф, не замарај те со посебни теми.
  Трагедии живи |(
   
  Последна измена: 14 јануари 2020
  На Sejfullai и mula им се допаѓа ова.
 4. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  1.004
  Допаѓања:
  14.758
  Пол:
  Женски
  Чекај, не беше @нво организација здружение против насилство во воспитно-образовните институции? Зошто сега отварате тема за Јелена Спенџарска, што е буквално ништо повеќе од потпроссечна ТВ водителка и брука на Инстаграм?
   
 5. нво организација

  нво организација Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Немаш право така да збориш за личност што не ја познаваш лично каква е што е и што прави
   
 6. нво организација

  нво организација Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Се разбира дека да ние сме здружение против насилство меѓу младите, но вие со таков став и со такви зборови какви што употребивте против Спенџарска директно го подржувате и разгорувате она против ние што се бориме.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.