1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јужна Кореја

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од mart123, 25 септември 2020.

 1. mart123

  mart123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки, ме интересира дали некој досега бил во Јужна Кореја :) Јас гледав интересни работи на интернет, но би сакала и да слушнам ваше лично искуство. Дали е добро за живеење, патување и како се стигнува пред се до таму? Би ве замолила да ми кажете, бидејќи сакам да отидам еден ден. :sun: