Јунска ноќ (Haziran gecesi)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од BI-44, 27 февруари 2012.

 1. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Знаете што ќе се случи со Јамур? Ќе умре или ќе се излечи?
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  нема да умре, ке ја породат хавин пред време само за да можат да ја спасат јамур, бидејки само коскената срж на бебето ке одговара со таа на јамур
   
 3. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Хахах... малку ми е смешно
  јкако може да ја породат пред време?
   
 4. silk

  silk Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  885
  Допаѓања:
  756

  Ееее тоа да видиш...по серииве све е возможно.Сигурно ја легнале на царски, го извадиле бебето и одма срж му извадиле за да пресадат на другово дете. А бебе и срж...малце потешко ама ајде
   
 5. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  смешно, ама така ја направиле серијата :lol: незнам до каде се на тв, може давале ама еве
  мајката на Баран, заборавив како се вика, кога ке отиде хавин на контрола во болница, демек ке и најдат некоја мана дека нема да може да ја доноси бременоста, ке ја породи на 6 мес бременост без да бара согласност од неа и баран, бидејки тоа ке биде единствена шанса да ја спасат јамур
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  на карајо баран ке умре а овие дујгу,хавин и кумру ке се спријателат
   
 7. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Од што ќе умре Баран?
  Ова турскиве се со тажен крај завршуваат :(
   
 8. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Ке го убијат :(
   
 9. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
 10. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  А што ке се случи со Кумру и Харун? Кумру ке се омажи со него?
   
 11. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски

  да ке се омажи за него
   
  На ocila му/ѝ се допаѓа ова.
 12. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78
  како се вика девојката во главна улога приватно? ја гледам на реклами и мн ми е убавка :)
   
 13. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  306
  Naz Elmas
   
  На crtanfilm му/ѝ се допаѓа ова.
 14. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Леле,оваа Селем не да ме нервира....ја мразамм... :devil:
   
 15. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Хавин ќе преживее исто така и нејзината ќеркичка.Ќе порасне скоро колку што е сега Јамур.
  А јамур уште поголема....Па оваа од Хавун малово ќе прави роденден.... ;)
   
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ај...многу сакам Ајше и оној готвачон да се заедно.Ем си го саака ем ја сака.Ама нз заш вака и направи кога ја сака?Зошто ја остави и покрај тоа што ја сака ,што е заљубен во неа.Леле ич несакам Ајше и оној идиотон Тарик да се заедно.Што се занесува бре овој?Што е Ајше магаре па ќе го чека него да се враати и за то време да не се опули ниту во еден.Ѓубре едно,идиот! :@
   
 17. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  серијава ми е многу убава.Серијава прекраснаааа ми е,баш она срија од која не ти се здосадува... :D :inlove:
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Хавин претеруваа.Сега уштее и ке се разведувалааа. :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
  акоо некој сакаа повекее одколку што нејзе Баран ја сака -АМИНННН :devil:
  Аххх,кутарр Баран ни збор не и кажа и таа му се качи на нос....
  Ах,Баранн...
   
 19. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  306
  Од утре оваа серија ќе биде со превод
   
 20. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^А со превод го кажуваат само на реклама или вистина епизодиве ке бидат на турски и со превот?

  Абее глупости.... :envy: Што нема да им текне на Канал 5.Повеке за Канал 5 немам аамаа баш никаковв коментар,катастрофии,почнаа мн мн да изведуваат :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@