Јунска ноќ (Haziran gecesi)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од BI-44, 27 февруари 2012.

 1. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.963
  Допаѓања:
  34.583
  Пол:
  Женски
  Фала богу и јас кога видов не верував !!! А баш сакав да ја гледам на нет серијава зашто ми ја фалеа ама заради таа синхронизација не ја гледав. Дај боже да се прекине со синхронизација. :clap: :clap:
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  До кај дотурка серријава... |(


  Баран ќе умре,а потоа и Хавин ќе сака да си го одземе животот со пиштол во глава. :( :doh:
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Кога има повторно реприза од последната,да ја гледам по 100 -ти пат... :lol: 8)
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Хавин не си го одзема ж. така?
   
 5. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ама суппер серија беше....
   
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Сега уште репризи фалеа |( |( :@
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  е фалеа наместо да даваат некој поубава серија они репризи давааат ..... :?: :?:
   
 8. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  А што може др од нив да се очекува?
   
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  ништо само репризи и недовршени сериии..... :@ :@ :@ :@ :@