1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЉУБОВ

Дискусија во 'Канта' започната од Girl999, 9 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl999

  Girl999 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Дали можеш искрено да се заљубиШ?
  Се верува ли во љубов?
  Што се вашите мислења за тоа? :D
   
 2. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  Секако дека можеш искрено да се заљубиш :) ти никогаш ли не си се заљубила?
  љубовта е најчисто, и најсвето чувство што постои!!
  И јас верувам во љубов...
  Љубовта прави чудаа ;)
  It's such a wonderfull feelling!! <3
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.