1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовен хороскоп

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од gami, 25 декември 2010.

  1. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    овен ... навистина никогаш не ни било досадно
     
  2. jagotka123

    jagotka123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    1.638
    Допаѓања:
    239
    Пол:
    Женски
    РАК (22.06 – 22.07.)

    Честито, сте одбрале вистински тајминг за започнување на врска. Ракот е знак на семејството и домот, а оваа врска има големи шанси да прерасне во нешто посериозно. Раковите уживаат во храната - патот до љубовта води преку желудникот.

    Добри страни - Ќе ви биде лесно да ги изразите своите чувства, особено кога сте во кревет и гледате филмови.

    Лоши страни - Раковите се познати по своите изливи на емоции, понекогаш може да почувствувате дека тоа ве гуши.

    Позитивно - Сигурно ќе уживате во добрите излегувања
     
  3. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Ова е и за мене ! :!:
    Ту бре ту..ама се запнале овие за таа храна како демек се е храна и само храна.Цц.Преку глава ми е веќе.Каде и да прочитам нешто за рак јадење ,јадење...и само тоа знаат. :devil: Очајно и досадно ми станува веќе да читам кога знам дека пак ќе се работи за храна..ПРЕТЕРИЗАМ !! ]:) Не е фер само тоа го пишуваат..а можеби и само тоа го знаат.ЦЦц.како и да е,јас ќе си терам своја пулитика.Важно е дека јас си знам што е точно !!!!!!
     
  4. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.121
    Допаѓања:
    76.425
    Пол:
    Женски
    ВОДОЛИЈА (21.01- 18.02.)

    Од сите знаци кои владеат во Зодијакот, Водолијата најмногу ужива во својата оригиналност и различност. Ако вашата врска е започната во знакот на Водолија, ќе трае онолку колку што еден на друг ќе си дадете слобода.

    Добри страни - Заедно можете да го освоите светот - ако ја цените слободата на партнерот.

    Лоши страни - Ова и не е баш најстраствениот знак, но ако се потрудите можете да успеете.

    Позитивно - Водолијата е секогаш подготвена за лудории.