1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовна врска со лице од друга вера

Дискусија во 'Канта' започната од Annichka, 5 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annichka

  Annichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Heyyy...odam so edno dete podolgo vreme...od druga vera...no ,moite doma ne mi dozvoluvaat...ve molam HELP ME...a ne sakam da go izgubam bidejki mnoooooguuuu si go sakam...
   
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Аман колку вакви теми има? Прво погледнете па после отварајте.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.