1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовна комбинација Вага-Водолија

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Elleonor, 27 септември 2014.

 1. Elleonor

  Elleonor Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Јас сум вага а тој водолија. Ми беше љубов на прв поглед и многу го сакам. :inlove:
  Секаде на интернет читав дека вага и водолија се идеален пар ама сакам да слушнам некој со ваква комбинација дали е вистина .. И не знам дали да го направам првиот чекор зошто тој е многу срамежлив :$