1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовна комбинација меѓу две ваги?

Дискусија во 'Канта' започната од BlovesI, 21 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlovesI

  BlovesI Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  2
  Дали некој е во ваква врска? И како сето тоа ви оди? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.