Љубовни, еротски колумни

Дискусија во 'Канта' започната од Ivanaa23, 14 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivanaa23

  Ivanaa23 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Реално и неизмислено најстрастно лично сексуално доживување, детално и еротски опишано и преточено во проза?
  Без да штедите на зборови, термини и чувства? :)
   
 2. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.978
  Пол:
  Женски
  Ајде ти почни прва, штом ти ја отвори темава...
  Да не мотивираш нас останатите ;) ;) :)
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.319
  Допаѓања:
  123.094
  Пол:
  Женски
  Дали под тоа еротски спаѓа и додека
  к*к*ме
  во веце? :?:
   
  На natemila му/ѝ се допаѓа ова.
 4. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.533
  Допаѓања:
  8.429
  Пол:
  Женски
  хахаха ако стенкаш многу може и да спаѓа хахахахаа
   
  На makedonkamak и buba4e89 им се допаѓа ова.
 5. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Ти срце да не имаш ку*е меѓу нозе, а си се напишало Ивана?
  Обично од нив произлегуваат вакви постови, a не од Ивани.
  Друго: Ти знаеш ли воопшто што е тоа колумна ?
  И ајде ако не па во хот лајн да го претвориме форумов,а ?
  [​IMG]
   
  На makedonkamak и natemila им се допаѓа ова.
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.319
  Допаѓања:
  123.094
  Пол:
  Женски
  Hot baby hot hahahah :rofl:
   
  На natemila му/ѝ се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.571
  Допаѓања:
  51.857
  Пол:
  Женски
  На Kukukuku1 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.