1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовни состави

Дискусија во 'Канта' започната од Srce-123, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srce-123

  Srce-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Пишувате ли љубовни состави?Ако пишувате,што точно пишува во нив?
  Дали им ги посветувате на симпатиите?И ако сакате кажете некој наслов за љубовен состав..hihi :lol:
  Fala odnapred!! :$ :* :inlove:
   
 2. Baknez-123

  Baknez-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Хмм..Наслов на состав:Каде си сега? :inlove: Pozz :)
   
  На Srce-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Srce-123

  Srce-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Mhmm..Aj kje probam da napisam nekoj sostav na taa tema.. :* Fala! :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.