1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовни текстови

Дискусија во 'Канта' започната од ilovemforever, 2 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ilovemforever

  ilovemforever Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  7
  Здравооооо ке може ли тука сите да си пишуваме составшчиња за нашите љубови
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.058
  Пол:
  Женски
  Здраво и на тебе, ама погрешна категорија.
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.922
  Допаѓања:
  75.469
  Пол:
  Женски
  Не знам за вас ама јас јавно не би објавила што мислам и што чувствувам за него.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.