1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовта не разбира зборови (Ask laftan anlamaz)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Bzaubzz.xy, 11 февруари 2017.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  586
  Пол:
  Машки
  Дали ја гледа некој
  Преубава е

  download.jpg ask-laftan-anlamaz.jpg
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Ја гледав летниот период интересна е, ама сега не ја гледам некако многу ја одолговлекоа по мој вкус...
   
 3. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  586
  Пол:
  Машки
  Беше малку досадна ама вечерва испаѓа нова епизода и некако многу по интересна ќе биде
   
  На Eoo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Не ми се свиѓаше што толку многу го сменија ликот на Мурат... Се разочарав и затоа престанав да ја гледам.
   
 5. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.449
  Допаѓања:
  24.174
  Пол:
  Женски
  Ја пратев едно време ама досадна ми стана. Како што кажа членката погоре многу го сменија ликот на мурат.
  Ако знае некој нека каѓе на кратко што се случува.
   
  На Eoo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. New York13

  New York13 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Може ли некој на крато да ми каже што се случува во филмов за да знам дали да почнам да го гледам
   
 7. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  586
  Пол:
  Машки
  Само за информација во недела последна епизода 31-ва
   
 8. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
 9. New York13

  New York13 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски