1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовта постои ама не и разбирањето

Дискусија во 'Канта' започната од mon4ence17, 1 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  imam eden problem.odam so deckoto 2 godini go sakam no nesto nedostiga megu nas porano bevme poromanticni toj be galese guskase mi velese deka sum uba pametna sega toa ne go zbora ni na son postojano sme zaedno jas go sakam no i vo mene ne znam so e problemot mu se protivam inaetam se sto ke kazi komentiram negativno ne znam so da pravam kazete ve molam za pomos a znam deka me saka mislam deka e vo mene problemot ama i ne znam.... :(
   
  На Tomato му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  116
  твоите постапки ме потсетуваат на мало дете кое бара внимание, ти недостига неговото внимание па се обидуваш да го добиеш на многу лош начин, внимавај вака не само што нема да го добиеш посаклуваното туку можеш и дечкото да го загубиш :?: :?: :?:
   
 3. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  da i jas mislam taka no zs da nemam vnimanie :(
   
 4. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  da i jas go cuvstvuvam istoto,ponekogas mislam deka gresam a ponekogas deka sum sosema vo pravo :?:
   
  На Tomato му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.