1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов или?

Дискусија во 'Канта' започната од Depresija, 5 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Depresija

  Depresija Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Заслепена сум во него нз како да приметам дали и тој ме сака мене а ? помогните ми како тес да му направам да дознаам се...? ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Можеш да се обратиш за ова во категорија Љубовни проблеми и категорија Сингл, нема потреба од нова тема.
  Прочитај ги правилата на форумот pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.