1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов и одмазда (Канал 5)

Дискусија во 'Канта' започната од analia13, 20 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. analia13

  analia13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  31
  Дали мислите да ја гледате серијава иначе вчера беше првата епизода. Колку што сватив дејството се одвива во Германија и се на се е нешто слично како Имотот на Дамата

  ако темата е дупла канта
   
 2. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  340
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.