1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов кон ГОСПОД

Дискусија во 'Канта' започната од MkdBoy, 17 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MkdBoy

  MkdBoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  707
  Пол:
  Машки
  Искрено гледам дека има многу неверници .. но исто има и многу верници .. НО ЕДЕН ДЕН КЕ ДОКАЖЕ ГОСПОД ДЕКА ПОСТОИ ! Господ Е СЕКАДЕ ОКОЛУ НАС .. се што гледаме , слушаме , дишиме , сакаме , љубиме , ЖИВЕЕМЕ .. сето е тоа од господ .. ГОСПОД Е ГОЛЕМ
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Постои тема religija/dali-veruvate-vo-gospod-t230/700.html и слични други теми.
  Пред да отворите тема, проверете дали на форумот има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.