1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов кон двајца

Дискусија во 'Канта' започната од Rio de la Plata, 26 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rio de la Plata

  Rio de la Plata Активен член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Потребно ми е да знам дали ви се случило нешто вакво, искуства и совети? Ве молам да не тролате на темата, не ја отворив некој да фаќа сеир. Не верував дека некогаш ќе се осетам вака, многу осудував луѓе несигурни во врска, седење на две столици, неверства. А сега што?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.820
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.