1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов на прв поглед-Да или Не

Дискусија во 'Канта' започната од LilAngel09, 22 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LilAngel09

  LilAngel09 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Јас искрено сметам дека такво нешто е можно да постои :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.889
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.