1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов под небото(Yer Gök Aşk)

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 21 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  Епа вака....незнам дали имате отворено тема за оваа серија.....невидов па решив да направам
  едно време ја даваа на канал 5 ама сега со Лале почнаја и ова ја прекинаја па сега освен на јутјуб ја нема нигде со превод.....
  дали некој ја гледа и знае каде можи да се најде со превод?
   

  Прикачени фајлови:

 2. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.