Љубов преку разговор на интернет...

Дискусија во 'Канта' започната од tinkerbelll, 22 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека е можно да се заљубите во некој,само преку разговор на интернет,skype и слично,а да се немате предходно сретнато со тој човек?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.834
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.