1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов-пријателство

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 25 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  Имам еден др. што ностоп сме заедно и се си кажуваме но и секокагаш индиректно ми се пушта. А мене беќе извесно време ми се свиѓа и му реков да се смуваме тој ме одби ми рече дека многу сакал но не му било згодно поради тоа што тој има муваторка но и јас имам мувач (но пролазни се ) И така продолжува играта но никако са се смуваме а каде и да се видиме секогаш нешто не осетно се кажува или прави ...
  Како да го скршиме мразот ? :) :) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.