1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубов

Дискусија во 'Канта' започната од Love...music, 27 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.298
  Пол:
  Женски
  Ова е нова комична серија на канал 5 телевизија. Ја гледате ли? Мене уште од првиот пат ми остави силен впечаток и мислам дека е поразлична од сите досега турски серии, ми се допага позитивата на актерите и воопшто самата приказна.
  Не најдов тема за оваа серија а мислам дека заслужува па ако има веќе ваква тема оваа нека оди во канта.
  И ако некој знае што ќе се случува понатаму или ако можеби ја гледа на турски слободно нека каже.
  [​IMG]
   
 2. malooto

  malooto Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  379
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.