1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубомора во брак!!Има причина или не ?

Дискусија во 'Канта' започната од Vikiliks, 6 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vikiliks

  Vikiliks Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2012
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  32
  Пронајдов една тема Љубомора во брак но не е пишувано од 2015 година па сакав да отворам дискусија за таа тема..Мене посебно ми треба мислења општо и за мојата ситуација и за туѓи искуства..
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.010
  Допаѓања:
  198.821
  Пол:
  Женски
  Па ако веќе имало тема, си можела да пишеш таму, немало потреба нова да отвораш :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.