Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубомора

Дискусија во 'Канта' започната од Lav95, 15 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lav95

  Lav95 Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Колку е вашиот партнер љубоморен, дали понекогаш претерува?
   
 2. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
 3. Lav95

  Lav95 Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  да но Колку е вашиот партнер љубоморен, дали понекогаш претерува? не е исто со колку сте вие љубоморни :)
   
 4. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  109
  Темата се вика "Љубомора ВО ВРСКАТА", а не е "Колку сте вие љубоморни во врската" :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.