1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубомора...

Дискусија во 'Канта' започната од anonimna154, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonimna154

  anonimna154 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Имам дечко со кој одам веќе 3 и пол месеци ( не многу)...
  Пред една недела почна премногу да е љубоморен...
  Ми се налути поради тоа шо коментирам слики на момчиња и со текот на разговорот ми вика...НЕСМЕЕШ да коментираш...Незнаев шо да напраам од нервоза,ме извади од памет му реков ако продолжи да ми наредува дека нема да продолжиме..кога се слушнавме денеска ми рече ако продолжам да коментирам ќе раскинеме...Јас го сакам....ама нема да му дозволам да управува со мојот живот...Незнам како да го натереам да се промени..И незнам што да правам...Плс помош
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Абе аман со дупливе теми! Отварате профил и бап - нова тема... дупла! Со толкави букви ја има во категоријава и не си ја видела. Башка е ставена како „Важна“.
  vrski/ljubomora-vo-vrskata-t61/
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Постои иста тема vrski/ljubomora-vo-vrskata-t61/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.