1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ќерката на амбасадорот (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од cresa-jagoda, 13 декември 2020.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.117
  Допаѓања:
  34.089
  Пол:
  Женски
 2. ema-emicka

  ema-emicka Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2020
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски
  Во колку почнува?
   
 3. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.459
  Мислам дека уште не кажаа саат, само пишуваше од утре дека ќе почне.
   
  На ema-emicka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.117
  Допаѓања:
  34.089
  Пол:
  Женски
  Никогаш не кажуваат однапред саат. Од 20 часот треба да почнеме да чекаме.
   
  На Rama, Mery92, ema-emicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. ema-emicka

  ema-emicka Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2020
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda и tinka-mace им се допаѓа ова.
 6. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.589
  Допаѓања:
  321.012
  Тема:несреќна љубов.
  Ја има некој гледано ??
  Вреди да се почне?
   
  На Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 7. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.459
  @mssuniquee рече ја имала гледано првата сезона. :)
   
  На mssuniquee, referentka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 8. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.667
  Допаѓања:
  25.199
  Пол:
  Женски
  Mesto koja serija ja davaat?
   
 9. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.117
  Допаѓања:
  34.089
  Пол:
  Женски
  Слушнав дека била многу добра серија :)
   
  На Rama, mssuniquee и referentka им се допаѓа ова.
 10. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.459
  Уште не се знае. Изненадување од Канал 5 изгледа. :D
   
  На Kimberly11, ema-emicka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. mssuniquee

  mssuniquee Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  3.342
  Допаѓања:
  47.572
  Пол:
  Женски
  @referentka Добра е ептен. Баш пишав сега е многу гледана во Турција, таму уште се емитува. Иначе ќе пишам спојлер за неа, кој сака нека прочита вовед :)
   
  На Rama, Mrs.Precious, ema-emicka и 4 други им се допаѓа ова.
 12. Mery92

  Mery92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2020
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  860
  Nare i Sandzar :l:
   
  На Rama, mssuniquee, tinka-mace и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Mery92

  Mery92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2020
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  860
  Pisuvaj ti jas ke zibrzam nesto da ne se mesame:)
   
  На Rama, cresa-jagoda и mssuniquee им се допаѓа ова.
 14. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  823
  Допаѓања:
  8.870
  Првата најава за серијата ме привлече да ја гледаам, очекував многу повеке но едвај изгледав 6-7 епизоди. Мене лично ми беше досадна, се едно те исто се врти во круг непотребно развлекување на настаните, ништо посебно.
   
  На Tanjamm, minne992 и Mery92 им се допаѓа ова.
 15. Mery92

  Mery92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2020
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  860
  Sekoj ima svoj vkus na serii..Ama ovaa serija e emotivna i tazna Nare(Neslihan)mnogu ubavo glumi..a ima i sceni smesni,sepak dobra serija(y)
   
  На 1234567890111234, Rama, Аргентина * и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.589
  Допаѓања:
  321.012
  @mssuniquee пиши спојлер.
  Ме примами најавата, бар да знам што да очекувам.
   
  На Rama, cresa-jagoda и mssuniquee им се допаѓа ова.
 17. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.667
  Допаѓања:
  25.199
  Пол:
  Женски
  Se molam samo jobolkovo da ne mi ja trgnat
   
  На Limpan, Mxrx, Searcher и 3 други им се допаѓа ова.
 18. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  823
  Допаѓања:
  8.870
  Благодарение на добрите актери уште ја одржуваат серијата, да беа некој просечни серијата би се завршила со едвај 10 епизоди. Серијата не само што е досадна туку е небулозна... една паѓа од 3000м. и преживува, друга излегува од гепекот како од салон, трет во животно загрзувачка состојба го носат во својата куќа. Во серијата ништо не штима почнуваајки од сценарио до стајлингот на актерите.. Ваква серија воопшто не би ставила во категорија на добри серији.
   
  На tace73, Tanjamm и Аргентина * им се допаѓа ова.
 19. Mery92

  Mery92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2020
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  860
  nakratko..prvata epizoda ke zapocne Nare ke go zabie so noz na Akin(toj e desna raka na ambasadorot)toj kogaNare napolna18 god na denotna zabavata ja siluva,taa mu kaza na tatkoi ama tojalcenda pari ne i poveruva. I Narezl zaminuva kaj Sandzar ama nema da mukazesto i napravilAkin kese vencaat so odza i ke imat bracna nok, i nokta ke doznaeSandzar deka ne e devica.i ke ja izbrka nadvor..I Nare kese frli od karpite ama ke bide bremena.,kese leci vo Svajcarija..[ /SPOILER]
   
  На Rama, Аргентина *, tinka-mace и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. minne992

  minne992 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  3.789
  Допаѓања:
  23.917
  Пол:
  Женски
  Аф аф аф на почеток беше интересен премногу ама последниве неколку епизоди е пролив :|:|
  Се се врти во круг
   
  На tace73, nena2010, tinka-mace и 1 друга личност им се допаѓа ова.