Ќерките на Фазилет

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Amelia, 7 март 2019.

 1. Aneta92

  Aneta92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2016
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  2.776
  Пол:
  Женски
  Јас сум до 28 стасана , стариов Хазим ќе се опорави?
   
 2. lola55

  lola55 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  Да да и тоа брзо мислам за 2 епизоди откако ќе го однесат во болница
   
 3. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.412
  Допаѓања:
  13.863
  Пол:
  Женски
  Оваа Јасемин каква е :devil:
  Да ми е на мене ауу..
  Змииште 8-|
  Еџе машала :?: :rofl: :clap: Каков лик
   
  На Tajnaotrovna, Elinora, Osamena devojka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Dzevelekova

  Dzevelekova Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.301
  Пол:
  Женски
  Одвратна е Јасемин. Клета
   
  На Elinora, Osamena devojka и Feminka22 им се допаѓа ова.
 5. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  720
  Пол:
  Женски
  Zasto jasemin I se zdruzi taka naedmas so edze
   
 6. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.289
  Допаѓања:
  17.785
  Пол:
  Женски
  За да ѝ наштети.
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dzevelekova

  Dzevelekova Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.301
  Пол:
  Женски
  Ја пропуштив оваа вечер, интересно беше??
   
 8. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Женски
  Оваа Јасемин само мене ме нервира? Ушите какви и се лошо оперирани или природно за никаде?
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  720
  Пол:
  Женски
  I jas ja mrazam
   
  На Elinora му/ѝ се допаѓа ова.
 10. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  543
  Допаѓања:
  459
  Пол:
  Женски
  Која епизода беше денес ?
   
 11. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  720
  Пол:
  Женски
  Mislam deka 71 prva
   
 12. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  5.874
  Пол:
  Женски
  Таа глуми во филмот не е таква во вистинскиот живот.Мислам дека нема потреба од такви коментари.
   
  На fificaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека пишав Јасемин - не Hazal Türesan, сепак извини :)
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 14. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.289
  Допаѓања:
  17.785
  Пол:
  Женски
  И мене ме нервира нејзиниот лик. :handshake:
   
  На Elinora му/ѝ се допаѓа ова.
 15. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  5.874
  Пол:
  Женски
  Да но ти го вреѓаш изгледот така да не е битно чие име си го напишала позз
   
 16. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  439
  Допаѓања:
  7.654
  1486047519-jake-gyll.jpg 1486047519-jake-gyll.jpg
  Јагиз ист Jake Gullenhaal
   
  На Osamena devojka и lola55 им се допаѓа ова.
 17. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  720
  Пол:
  Женски
  Zavrsi li prvata sezona?
   
 18. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  На princess5 и Osamena devojka им се допаѓа ова.
 19. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  720
  Пол:
  Женски
  Konecno od ponedelnik pocinja :)
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 20. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  5.874
  Пол:
  Женски
  Што ќе испадне рабптата помеѓу Кудрет и Фазилет?
   
  На ohlalalala му/ѝ се допаѓа ова.