1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ќе можете да ми напишете состав со тема Како се гледам во иднина со мојата идна професија?

Дискусија во 'Канта' започната од Девојката со, 25 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Девојката со

  Девојката со Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ќе можете да ми напишете состав со тема Како се гледам во иднина со мојата идна професија? За утре ми е. Ви благодарам од напред
   
 2. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  Јас се извинувам, али стварно не знам како се гледаш во иднина со твојата идна професија :D

  Шала настрана, пиши тука во соодветната тема, Состави :hai:
   
  На 1209, Tajnaotrovna, Sesil и 2 други им се допаѓа ова.
 3. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.202
  Допаѓања:
  13.851
  Пол:
  Женски
  Ти ако не знаеш како се гледаш, јас појма немам :D :D :D
   
  На 1209 и LivingGlam им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.