1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ќе може ли некој да ми помогне во пронаоѓање на едни книги?

Дискусија во 'Канта' започната од jovannaraikkonen, 27 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jovannaraikkonen

  jovannaraikkonen Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Се работи за книгите од Марко Шелич...Заједно сами и Малтерего. Ако може некој да ми каже само дали ги сретнал некаде во Македонија или како можам да ги порачам. Ќе ви бидам благодарна.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.