1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ќе се вратат штрковите (Вратиће се роде)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од M.arija, 23 август 2012.

 1. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268
  [​IMG]

  Предобра серија, целата е смешки :D
  Сте ја гледале, вашето мислење?
   
 2. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  Вратиће се роде

  ****најсупер серија за лесно и забавно поминување на времето ...
  екипа на сет ОДлична или да кажам повеке од одлична !!!
  [​IMG]
  според мене овие двајцава какде и да ги ставиш секаде ке има успех ...
  [​IMG]
  Како ли можеа да заглават баш во тоаааа :?:

  одлична серија ...малку поинаква од сите Турски и секако Хрватски ... голем ЛИКЕ за истата