ЏИШ - ново шоу со Игор Џамбазов на МТВ

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Elennaa, 9 февруари 2013.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.691
  Пол:
  Женски
  Јас само првите две епизоди ги гледав. После тоа ич. Тапа ми беше.
  Ама како што читам тука, уште не е интересно. Taка да, подобро да не почнувам пак да гледам.
   
 2. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  Гледав некоја епизода, ама Џамбазов не е тој што беше и не гледам веќе, не ми се допадна. Очекував повеќе од него.