1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Џенифер Лопез (Jennifer Lopez)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од RedRose97, 19 август 2010.

 1. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Дали ја слушате, што мислите за нејзините песни, кои ви се омилени, постирајте ја вашата омилена песна и така натаму. Јас лично ја слушам и ми се допаќаат нејзините постари песни. Еве една од моите омилени.
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jpCvUgeQuGk?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jpCvUgeQuGk?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
  ако има ваква тема се извинувам ама пребарав и не видов
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  На The.Crab му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Да и јас ја сакам оваа песна. Добра е за кога си лута :)
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  Па... не е лоша девојката/жената. Порано не ја сакав ич, ама сега ми е ептен симпатична.
  Ама каква задница има Боже :D :D :D :D
  Шала на страна, ова ми е омилената нејзина песна.
  http://www.youtube.com/watch?v=x-aoehJbKnU
   
 6. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Ја обожавам Џени :) многу ми е убава,омилена песна немам некоја посебно, сите ги сакам,но еве би ја издвоила I can't believe this is me,прекрасна балада http://www.youtube.com/watch?v=tRTJoRFBeyg
   
 7. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.436

  И мене оваа ми е омилена песна од неа :D А и не само задницата цело тело и е убаво на жената ..... За нејзини години ехеееееее си се одржува се гледа :lol:
  Иначе на спотов е според мене еден од најубавите мажи на светот :$ , Едуардо Верастеги мислам дека се вика :l:
   
 8. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  496
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
  Според мене е една од најубавите жени од шоу бизнисот. Секогаш изгледа прекрасно и природно.
   
 10. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
 11. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Ми се допаѓа тоа што таа си има развиено сопствен стил. На едно интерјву таа кажа дека нема да си го смени стилот на изведување само заради модните трендови. :) А исто така ми се допаѓа и како актерка.
   
 12. Kaliopi

  Kaliopi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  5
  ми се свиѓа од нејзе онаа Baby I love you ...
  песна што му ја има посветено на Ben Affleck
  али не постигна некој вртоглав успех па не ја знаат баш сите.. а мене ко за инат се некои такви ми се свиѓаат нефорсирани ...
   
 13. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
 14. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  Си ја обожавам :inlove:
  Ми се допаѓаат многу песни....Секогаш е оргинална и прекрасно изгледа :)
   
 15. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
 16. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Мн ја сакам мн е убава исто и песните сите ми се убави, ама ете ке одвојам неколку:Waiting for tonight, I'm gonna be alright, All i have
   
 17. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  123
  ЈА МРАЗАМ и неа и нејзините бунди од крзно. Како да има неа ке ја одерам и ке си направам бунда од неа.
   
  На spellbound и ludoto19 им се допаѓа ова.
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.064
  Ми се свиѓа Џени, пред се ми изгледа феноменално, песните и се тук там по некоја што ептен ми се доапаѓа. Порано ми беше ептен хит, сеа не некако ја нема, поактуелна е со филмовиве.
   
 19. lily-prune

  lily-prune Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  155
  ја слушам оваа пејачка уште кога излезе ми се допаднаа нејзините песни стварно се добри немам никаква замерка во врска со неа прекрасно изгледа се облекува пее и песните и се хитови неможам да издвојам бидејки сите ми се допаѓат
   
 20. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Како што чепкав на интернет ја најдов оваа страна
  http://www.jenniferlopez.com/home
  Ако некој го интересира :)