1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Џимиринки продукција

Дискусија во 'Канта' започната од janie, 14 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. janie

  janie Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  Сте слушнале ли за Џимиринки продукција? Од Скопје се прават пародии...
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  џимиринки продукција

  Што ? :o

  Никогаш не сум слушнала за Џимиринки продукција. Плус имево...|(
   
 3. janie

  janie Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  џимиринки продукција

  па да ставам некој клип не ке биде лошо
   
 4. janie

  janie Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  џимиринки продукција

  Темава е повеќе за во Насмевка.
   
 6. janie

  janie Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  џимиринки продукција

  ако ти е смешно видеото па тоа му е намената и темата е баш за тука
   
 7. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  џимиринки продукција

  ^ Денес баш на ФБ затеков прв пат, пародија на Пази се од мене- ДНК. Убаво што прават, ама поинтересно би било текстовите да ги мењаат, а не само вака.
   
 8. janie

  janie Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
 9. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Дечкиве се закон, многу пародии направија :rock:
  Смешни се, ги имаше на ексклузив и на бекстејџ мислам, и да биле инспирирани од нашава естрада.
  Пародиите што ги прават се претежно од Слаткар се разбира, ДНК, Тони зен :rofl: и се ви е јаснооо
   
 10. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
 11. PoisonGirl-Valo

  PoisonGirl-Valo Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  35
  Учеа у Панче Арсовски и многу се јаки ,стварно најдобри се
   
 12. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  50
  хаха стварно се закон дечкиве особено Андреј :D од Хиподром се, во моја генерација учеа :rofl: :lol:
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :D Добри се. Сум гледала неколку клипчиња и стварно се трудат, се гледа. И добро им оди. Само како не им е мака не ми е јасно :D
   
 14. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.327
  Допаѓања:
  5.841
  Ги знам Џимиринки од кога почнаа да снимаат. Ме извести еден добар другар, а воедно и нивен. Од сите морам да го издвојам Буцо, како најинтересен и гласот кога го менува. Мислам дека и на радио го имам чуено неколку пати за некоја реклама. Ги има и на една реклама за еден бутик. Како и да е, добри беа дечкиве, кога ги гледав, но со нивни клипчиња. Пародиите ги немам гледано.
  Од сите би го издвоила Градска плажа.
  http://www.youtube.com/watch?v=aWwOaL6JDlk
   
 15. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.289
  Прв пат слушам. :lol: :lol: :lol: А името... :x :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.