1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Џон и Кејт+8 (John and Kate+8)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од innablood, 14 април 2011.

  1. TS-310

    TS-310 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2011
    Пораки:
    146
    Допаѓања:
    37
    Во првите сезони толку се сакаа,па се до последната,и читам на интернет се разведуваат.Џон ја изневерил.Со 8 деца кој го прави тоа?А последната сезона само со Кејт ја гледав само на почетокот,и го гледав тоа интервјуто со неа.Многу вештачка е станата,а децата се многу слатки,жал ми е за нив
     
  2. kitty.lover

    kitty.lover Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2012
    Пораки:
    601
    Допаѓања:
    351
    Што се случи со нив? Ги гледав на Травел енд Ливинг, ама сега изгледа ги нема. По разводот имаше уште еден серијал и потоа почнаа да репризираа од претходно.
    Имаме некаква можност да ги следиме доколку се емитуваат уште?
     
  3. Tomcia

    Tomcia Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 август 2010
    Пораки:
    172
    Допаѓања:
    126
    Се разведоа Џон и Кејт, децата и ги доделија нејзе, таа се обиде да направи сама реално шоу, но Џон не даде согласност да ги снимаат децата и се пропадна во вода. И така веќе не беа интересни, се беше присилено.
    На ТЛЦ имаше многу поинтересна серија, Маса за 12 (Table for 12) што за жал ја прекинаа
     
    На kitty.lover му/ѝ се допаѓа ова.
  4. TheaEsposito

    TheaEsposito Популарен член

    Се зачлени на:
    13 ноември 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    2.462
    Гледав кога ќе фатам и баш ми беа интересни. А малецките преслатки се. :inlove:
     
  5. the-girl1

    the-girl1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2012
    Пораки:
    1.297
    Допаѓања:
    664
    Добро ги даваат ли уште? :?:
    Иначе постојано ги следев,и многу ми се интересни. :D
     
  6. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Порано ги гледав на тв, сега не.Ми беа интересни, но некако многу ми делува филмувано, вештачки некако во нивното однесување, арогантно, разбирам да имале популарност, но како само тие да имаат толку деца, џоа други луѓе во светов, немале/ат и не преживуваале/аат никакви маки.Од таа гледна точка, воопшто не ми се допаѓаат како карактери.Плус и секогаш кога е ново, е интересно и доминантно, а после откако ќе ја достигнат славата, веќе им опаѓа квалитетот итн.Сега како што и слабо гледам телевизија, та за нив, најмалце би гледала, дури ич.Ако смислат нешто поиновативно, зошто да не, барем да е интересно.
     
  7. prettyliar

    prettyliar Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    1.207
    Допаѓања:
    893
    Пол:
    Женски
    Ауу јас многу порано ги гледав кузне колку пораснале :wasntme: