Џон и Кејт+8 (John and Kate+8)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од innablood, 14 април 2011.

 1. TS-310

  TS-310 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  37
  Во првите сезони толку се сакаа,па се до последната,и читам на интернет се разведуваат.Џон ја изневерил.Со 8 деца кој го прави тоа?А последната сезона само со Кејт ја гледав само на почетокот,и го гледав тоа интервјуто со неа.Многу вештачка е станата,а децата се многу слатки,жал ми е за нив
   
 2. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  346
  Што се случи со нив? Ги гледав на Травел енд Ливинг, ама сега изгледа ги нема. По разводот имаше уште еден серијал и потоа почнаа да репризираа од претходно.
  Имаме некаква можност да ги следиме доколку се емитуваат уште?
   
 3. Tomcia

  Tomcia Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  125
  Се разведоа Џон и Кејт, децата и ги доделија нејзе, таа се обиде да направи сама реално шоу, но Џон не даде согласност да ги снимаат децата и се пропадна во вода. И така веќе не беа интересни, се беше присилено.
  На ТЛЦ имаше многу поинтересна серија, Маса за 12 (Table for 12) што за жал ја прекинаа
   
  На kitty.lover му/ѝ се допаѓа ова.
 4. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Гледав кога ќе фатам и баш ми беа интересни. А малецките преслатки се. :inlove:
   
 5. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
  Добро ги даваат ли уште? :?:
  Иначе постојано ги следев,и многу ми се интересни. :D
   
 6. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.174
  Пол:
  Женски
  Порано ги гледав на тв, сега не.Ми беа интересни, но некако многу ми делува филмувано, вештачки некако во нивното однесување, арогантно, разбирам да имале популарност, но како само тие да имаат толку деца, џоа други луѓе во светов, немале/ат и не преживуваале/аат никакви маки.Од таа гледна точка, воопшто не ми се допаѓаат како карактери.Плус и секогаш кога е ново, е интересно и доминантно, а после откако ќе ја достигнат славата, веќе им опаѓа квалитетот итн.Сега како што и слабо гледам телевизија, та за нив, најмалце би гледала, дури ич.Ако смислат нешто поиновативно, зошто да не, барем да е интересно.
   
 7. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Ауу јас многу порано ги гледав кузне колку пораснале :wasntme: