1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

АМАЈЛИИ

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Дали имате амајлии ама тоа да не се некои предмети туку нешто што ви го направила некоа жена шо се разбира и дали го носите? и кажетеми дали е добро или лошо
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 3. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  7.509
  Допаѓања:
  35.085
  Пол:
  Женски
  Вака тоа не е ни добро ни лошо.
  Тоа е непотребно и голема лага.
  Па претежно ако за учење е работава.
  Ниедна амајлија, во никаква форма нема да ти помогне да научиш, положиш, имаш подобра врска или да ти се подобрат односи во фамилија.
  Тоа може само да те спречи да се потрудиш нешто сама да направиш и средиш.
  Не се замарај со такви работи, нема корист од нив.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.