1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

АНКЕТА ЗА СИТЕ ДЕВОЈКИ

Дискусија во 'Канта' започната од strelecF, 9 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strelecF

  strelecF Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  14
  Девојки здраво на сите!
  Нова сум на сајтов меѓутоа често ги читам форумиве и дојдов до заклучок дека на никоја не и текнало да направи ваква тема (или пак и текнало, направила а јас уште немам видено :) ), па ајде си реков јас да бидам таа што ќе направи :)

  Значи се работи за тоа која колку партнери има сменето, дали се стрмите од тоа ако сте смениле повеќе партнери кои не може да се избројат на вашите две раце и дали владее кај вас стереотипот дека онаа девојка која менува повеќе партнери во кревет е к*рва (под тоа повеќе не се подразбира многуууу, туку онолку колку што вие сте немале).

  На запад многу не се обрнува внимание на овие работи,никого не го интересира што другите прават, нито обрнуваат девојките внимание кога станува збор и за самите себеси , но мислам дека тука кај нас на нашите простори свеста ни е поинаку развиена.Глобално гледано секоја девојка кога имала односи со некого а тоа не се засновало од љубов, почнува да мисли поинаку или другите да ја мислат поинаква дека е (нормално ако тоа се случува често пати).

  повелете пишете ;)
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.