1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

АбРокет

Дискусија во 'Фитнес' започната од marijagjakovska, 20 август 2010.

 1. marijagjakovska

  marijagjakovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  има добри ефекти со аб рокет?го земав пред неколку дена,и ме интересира дали некој вежба на него,и дали има добри ефекти....
   
 2. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  124
  не знам не сум го користела ;)
   
 3. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  4.842
  Go nemam koristeno,kazi sto si napravila??? :* |-) :inlove:
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  јас го нема користено на некои што ги познавам и има дадено добри резултати...
   
 5. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  4.842
  Го има некој користено?Да сподели искуство? :)