1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авантури

Дискусија во 'Спорт' започната од lovely-pretty-girl, 13 април 2014.

  1. lovely-pretty-girl

    lovely-pretty-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 август 2010
    Пораки:
    98
    Допаѓања:
    6
    Колку ве има авантуристи , M?
    Ајде да даваме идеи за различни авантури, секојдневни, викендашки, екстремни, ефтини, скапи...!
    Споделете искуства и желби.
    Може да бидат од едноставни интересни случувања до екстремно големи авантури.

    Let's kill monotony!
     
  2. pink.punk

    pink.punk Активен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2014
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    3
    вааа .... темава е јака прејака само зошто нема одогвори незнам.. еве јас ќе споделам една моја авантура...

    значи ова е прилично евтина и јака за во друштво.. на шара и баба има леднички езера.. за сите хајкери и планинарки , прв челинџ еда се качиш до едно од тие езера, јас имам на баба... е сега второто и повозбудливото... да се искапиш ов едно ледничко езеро.. летото е супер за оваа авантура.. лично јас да ви кашам , се имам искапено го имам препливано мало езеро.. другарките ме снимаа а јас мавкав.. јакоо! :rofl: еве вака.. водата ебше по камен од најладната вода изворска... многу е доброи авантуристичко.. за некој е предизвик само да стигнат до таму, а за авантуристи како нас, да се избањаш.. позз феминки, и споделете авантури и вие !
     
  3. HeidiDiWalt

    HeidiDiWalt Популарен член

    Се зачлени на:
    29 мај 2010
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    1.513