Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авантури

Дискусија во 'Спорт' започната од lovely-pretty-girl, 13 април 2014.

 1. lovely-pretty-girl

  lovely-pretty-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  6
  Колку ве има авантуристи , M?
  Ајде да даваме идеи за различни авантури, секојдневни, викендашки, екстремни, ефтини, скапи...!
  Споделете искуства и желби.
  Може да бидат од едноставни интересни случувања до екстремно големи авантури.

  Let's kill monotony!
   
 2. pink.punk

  pink.punk Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  вааа .... темава е јака прејака само зошто нема одогвори незнам.. еве јас ќе споделам една моја авантура...

  значи ова е прилично евтина и јака за во друштво.. на шара и баба има леднички езера.. за сите хајкери и планинарки , прв челинџ еда се качиш до едно од тие езера, јас имам на баба... е сега второто и повозбудливото... да се искапиш ов едно ледничко езеро.. летото е супер за оваа авантура.. лично јас да ви кашам , се имам искапено го имам препливано мало езеро.. другарките ме снимаа а јас мавкав.. јакоо! :rofl: еве вака.. водата ебше по камен од најладната вода изворска... многу е доброи авантуристичко.. за некој е предизвик само да стигнат до таму, а за авантуристи како нас, да се избањаш.. позз феминки, и споделете авантури и вие !
   
 3. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.508