1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авон членство

Дискусија во 'Канта' започната од lattie, 7 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  [mod-reklama:24sr3n25][/mod-reklama:24sr3n25]
   
 2. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
  Јас бев зачленувана пред 3-4 год ама прекинав сега сакам пак да почнам ама како...
   
 3. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Saxobeat извини дали ти стигна порака од мене ти пратив ако сакаш да ми кажеш за да стапиме во контакт
   
 4. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
  Ми стигна ти пратив и јас порака само не знам дали ти стигнала
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.