1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авон

Дискусија во 'Канта' започната од SummerGirl12, 30 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки....Доколку има ваква тема слободно префрлете ја.....Барам девојки за членство во авон или за порачки.....Доколку има заинтересирани слободно пишете тука или во лп.Поздрав девојки Се надевам ке има некој кој ке ми помогне :)
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.655
  Допаѓања:
  80.801
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.