Австралиски фудбал

Дискусија во 'Спорт' започната од Epov88, 28 јули 2017.

 1. Epov88

  Epov88 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Дали сум еден од ретките што секогаш следи австралиски фудбал ?
   
 2. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.082
  Пол:
  Женски
  Да. Можеби и единствен.
   
 3. Epov88

  Epov88 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Претпоставував ...
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Црна Ружа

  Црна Ружа Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  3.485
  Пол:
  Машки
  Глеаш ози рулс? Bloody hell mate :D
   
  На Epov88 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Epov88

  Epov88 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Редовно следам