1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Автокоманда - Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од meredith, 25 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  78
  Ќе ве замолам ако може да ми пишете колку време се патува од центар во Скопје до населбата Автокоманда ;)
   
 2. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Od 10do 25min zavisi od guzvata.
   
 3. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.339
  Допаѓања:
  5.251
  zavisno so sto i kade vo centar, megutoa ne e daleku
   
 4. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Неопходно било нова тема да се отвори за вакво нешто? :o
  Околу 15тина, 20 минути со автобус. Со такси за 10 минутки отприлика.
   
 5. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.817
  Леле темава...
   
  На Sephora му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темава е од април 2010! Да требало, веќе ќе била заклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.