1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Автомобили

Дискусија во 'Канта' започната од Waka-waka, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.271
  Допаѓања:
  8.904
  Еве една малку невообичаена тема за женски форум, но секако доста интересна.

  Значи, земате возачка и секако според можностите доаѓа до тоа да изберете автомобил. Кои се вашите желби? Дали правите поделба на машки и женски автомобили? Која марка на автомобили сметате дека е најбезбедна? Важи ли според вас правилото дека возач почетник треба да почне со мал автомобил?
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.