Автомобили

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Superiska, 7 април 2010.

 1. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Не знам да возам , сеуште . А имам ваква[​IMG]
  Ама сакам да имам ваква 8) [​IMG]
   
 2. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  152
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
 4. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  120
  само колку не е битно каква кола има дечкото битно е што има во главата
   
 5. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Дечко ми нема кола и јас немам кола ама се надевам еден ден ќе имаме :) И не ми е многу важно тоа ;)
  Иначе да ви ја олеснам работата кога ќе ми купувате роденденски подарок :$ [​IMG]
  или [​IMG]

  Одлучете сами ;) :* ;)
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  :inlove: :inlove:
  [​IMG]
   

  Прикачени фајлови:

 8. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.318
  еден ден.. :D
   

  Прикачени фајлови:

 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Сакам кабрио-буба, со некоја убава боичка. Фенси, модерна и слатка. :) :inlove:
   
 11. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Audi R8 :inlove:
  [​IMG]
  Mini Morris :l:
  [​IMG]
   
 12. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  498
  Сличен вкус имаме Тенкаи , само би ги додала уште ауди тт и буба ;)
   
 13. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  29.851
  Пол:
  Женски
  мојата омилена кола е volkswagen eos
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.526
  Допаѓања:
  12.699

  E сега излажа :puke:

  Да е твоја колава на сликата неможе, прво зашто у кошот има нешто пишувано а тоа сигурно не си го пишал ти.
  Второ кај има ваков паркинг у македонија ?
  Трето и да имаш таква кола сигурно не е оаа на сликата.
  ( А ако грешам извини. ;) )

  И сега гледам дека е симната од интернет, поради начинот на кој е заппишана. ;)


  Може другите не забележале, ама јас неможам да не ти кажам у лице. ;)
  А и некој да ме прави будала а паметот убаво ми работи неможе ;)

  Редактирам за да кажам дека цитирав од 3-та сртана за да можете да ја видите сликата.
   
 15. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.161
  Пол:
  Женски
  Бемве, Мечка, Ауди .Ме мразеше да ги барам ...знаете кои се . 8) Тие ми лежат замене.
   
 16. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  152
  Сите ама баш сите Ауди автомобили ми се свиѓаат. А најомилен ми е Audi TT
   
 17. Leea...22

  Leea...22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  110
  Мене ми се допаѓаше многу bmw x3 и им благодарам на татко ми и брат ми што ми ја исполнија желбата пред една година,вакво е и мојто само црно,и многу по убаво, бело не сакам :)
  [​IMG]
   
 18. femina.sk

  femina.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  144
  Eве ја и мојата мерцедеска :)Поклон ми е од татко ми кога положив за возачка..Иако не ми е баш по ќеиф :|

  А баш би сакала да ми поклони Porsche Cayenne или Аudi Q7 :doh:
   

  Прикачени фајлови:

  • DSC070641.JPG
   DSC070641.JPG
   Големина на фајлот:
   125 KB
   Прегледи:
   140
 19. VioletButterfly

  VioletButterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  Јас си возам опел астра, не најновата туку еден модел постара и супер ми е :)
   
 20. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  [​IMG]

  Ова е иделна кола за мене, сакам ваква, и ќе се палам на неа т.е. ќе ја палам кога ќе биде моја :)
  Сум имала секакви дечковци, и со кола и без кола, и со bmw и со ауди, сеа си имам со шпоретче ко што кажа тренди и највеќе го сакам :) :inlove: