1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Авто школи со поволни цени

Дискусија во 'Канта' започната од hristy, 8 февруари 2014.

 1. hristy

  hristy Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Sakam da polagam za kola i ako mozete kazete mi od vase iskustvo, kolku ve cinelo se na se polaganjeto, so casovi, testovi, lekarsko, prva pomos...Predlozete mi Avtoskola vo Skopje koja e so najpovolni ceni i po moznost da gi dava casovite na rati i na kolku rati? Fala vi odnapred :talk:
  [mod-kirilica:1tadtmy5][/mod-kirilica:1tadtmy5]