Агенција за Млади и Спорт

Дискусија во 'Спорт' започната од Snow-Queen, 13 ноември 2011.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
  дали некој од вас е корисник на 500тоте спортски стипендии-категорија спортска надеж до 20г., дали имате некаква информација што е и до каде е процесов,бидејќи одамна земаа податоци а немаме никакви информции.