1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Агенција за декорација на ресторан

Дискусија во 'Свадба' започната од BlairWaldorf, 17 јануари 2018.

 1. BlairWaldorf

  BlairWaldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Која беше вашата агенција за декорација и колку ве чинеше?