1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Агиа Триада-Бахче

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Quuen, 23 јуни 2015.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Оваа место се наоѓа некаде после Солун убав е местото имате за шетање кафичи чиста вода брод који ве носи до Солун ценатае е за возрасни две ипол евра а за деца 2 евра за апартман може да се најде ја направив темава за некој ако одии да го запознаам малку повеќе со местово хехехе

  Еве слики од оваа место:
  ttps://www.google.com/search?q=ebelin+beauty+blender&espv=2&biw=1920&bih=979&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=U5eIVbDVH-nW7QbZl4H4BQ&ved=0CAcQ_AUoAg#tbm=isch&q=agia+triada++beach
   
 2. Candid

  Candid Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  @Quuen си била ли? Јас сакам да идам на еднондевно капење а не ми се тера толку пат до халкидики за еден ден па прелистав на интернет туку не знам не сум била никогаш и не знам дали има убави места да се седне на кафе пример. Благодарам
   
 3. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Да сум била и тоа два пати сега за кафичи немаш можда многу како на Халкидики но има два-три (покрај морето) но претежно кафичите се под апартманите т.е на призмјето се кафичи додека на горните спратови се апартмани или места каде што живеаат луѓето ако те интересира нешто повеќе пиши ми ЛП